Úvod  » kuchyně  » materiály na kuchyně


Materiály na kuchyně

Kvalita především

 

Při výrobě kuchyní dbáme na to, aby veškeré dodávané materiály byly v co největší kvalitě a aby s nimi byli naši zákazníci spokojeni. Odebíráme tedy komponenty na výrobu od renomovaných firem.

 

Jedním z důležitých součástí každé kuchyňské linky je pracovní deska. Je nejnamáhavější částí kuchyně, a proto na ni klademe při vhodnosti výběru velký důraz. Naši dodavatelé v této oblasti jsou: Egger, Kronospan, Fox Interier a Polyform.

 

Moderní vzhled, dlouhá životnost, snadná údržba, to jsou hlavní parametry při výběru pracovní desky Vaší kuchyně.

Materiály na kuchyně

Kuchyňská dvířka také patří k těm, které jsou v kuchyni velmi namáhanou součástí. Proto si každý zákazník musí dobře rozmyslet jejich výběr. I zde můžeme uvést naše dodavatele, u kterých máme záruku kvality. Jsou to: Grena, Trachea, Trob, Kitzberger a Hetas.

 

Nezbytným doplňkem při výrobě kuchyní nutno považovat nábytkové kování. Jeho bezchybná funkčnost a variabilita je náš hlavní cíl.

 

Dodáváme kompletní kuchyně a proto v naší nabídce nechybí také vybavení kuchyňským dřezem a veškerým materiálem s tímto souvisejícím. Pro pohodlí a praktické využití Vám nabídneme dřezy, se kterými budete spokojeni.

 

Aby jste se ve své kuchyni cítili opravdu pohodlně, vybavíme ji také odsavačem par. Výběr tohoto sortimentu zcela přizpůsobíme Vašim požadavkům s ohledem na dispozice kuchyně.

 

Rádi Vám doporučíme vhodné kuchyňské doplňky pro zkrášlení a pro usnadnění práce. Také navrhneme a dodáme vhodné kuchyňské spotřebiče, bez kterých se žádná moderní kuchyně neobejde.

 

Každá kuchyně je pro nás vizitkou naší firmy.

Proto se snažíme o kvalitní práci od návrhu až po samotnou realizaci. Potřebujete novou kuchyňskou linku? Svěřte se nám a my ji pro Vás vyrobíme k Vaší plné spokojenosti.
Copyright © 2009 - 2023 ELEKTRO NOVÁK CB s.r.o. České Budějovice | Kuchyňské studio, kuchyně - všechna práva vyhrazena | www.elektronovak.cz