Úvod  » kuchyně  » nábytkové kování


Nábytkové kování

BlumZ nepřeberného množství nábytkového kování uvádíme jen malou ukázku. Více se o našem sortimentu můžete dozvědět přímo na naší provozovně.

 

Rozsáhlý ZÁVĚSNÝ PROGRAM pro všechny oblasti použití - závěsy pro nábytková dvířka s různými úhly otevření, speciální závěsy pro silná dvířka, skleněná dvířka, úhlové situace, různé stupně komfortu montáže a nastavení.

 

ZÁVĚSY A VÝSUVY nejen pro kuchyňský nábytek. Vyrábí se jako částečný a plný výsuv, v mnoha provedeních a pro 
mnoho použití - jednoduché nebo duté kovové bočnice z různých materiálů, různých barev a povrchů, výsuvné systémy se skrytým vedením pro dřevěné zásuvky, pro různé varianty montáže - demontovatelný nábytek, montáž bez nářadí, řešení pro sériové výroby.

 

Naším hlavním dodavatelem v oblasti nábytkového kování je firma BLUM.

Výklopy

Vyklápění, skládání, zvedání, naklánění

Pro ničím neomezenou rozmanitost při Vašem plánování a provedení – s nizkými montážními náklady. Pro přímý přístup, komfort obsluhy a spoustu volnosti pohybu.

Závěsy

Systémy závěsů

Aby se každá dvířka elegantně pohybovala. Měkce a tiše. Funkční sortiment závěsů je v oblasti výroby nábytku velmi ceněn.

Box

Pro zásuvky a výsuvy z kovu

Osvědčený Box systém z kovu, skýtá nejrozmanitější možnosti designu. Všechny výrobkové řady představují velice široké spektrum využití: od standardních řešení až po speciální využití.

Vodící systém

Vodicí systémy pro dřevěné zásuvky

Evoluce pohybu. Pro vyšší komfort stabilního a lehkého chodu, pro vyšší komfort seřízení čela. Dokonce plně naložené systémy výsuvů běhají lehounce a Vás si zcela podmaní svými velmi dobrými hodnotami svěšení.

Členění

Systém vnitřního členění ORGA-LINE

Praktický systém vnitřního členění přináší přehlednost a pořádek do zásuvek a výsuvů. Zda jídelní příbory, láhve nebo hrnce atd. – uložení veškerých předmětů je tu bezpečné a pohodlné.

Tlumení

Ťuknutí, otevření, tlumení

Výklopy, dvířka, výsuvy. Všechny se zavírají měkce a tiše. Vůbec nezáleží na tom, jak důrazně jej zavřete; a roli nehraje ani hmotnost výklopu, dvířek nebo výsuvu.

Video - It's so easy with Servo-Drive

- Box systém 

CLIP Top BLUMOTION - upoutávka

- Systém závěsů

Trailer SERVO-DRIVE-uno

- Technologie pohybu

Vodící systémy Trailer

MOVENTO
Copyright © 2009 - 2023 ELEKTRO NOVÁK CB s.r.o. České Budějovice | Kuchyňské studio, kuchyně - všechna práva vyhrazena | www.elektronovak.cz